ProjektyMaria Caroço = kreatywność!

Maria Caroço = kreatywność!


Maria Caroço to portugalska artystka zajmująca się rożnymi dziedzinami sztuki. Jest pisarką, ilustratorką, designerką mody. Oprócz papieru, farb, tkanin i innych oczywistych materiałów, korzysta w zasadzie z tego, co akurat przyjdzie jej do głowy. Słowo kreatywność w jej przypadku nabiera pełnego wymiaru. Ubrania i akcesoria tworzona przez Marię stają się coraz modniejsze na ulicach Lizbony, a artystka organizuje kolejne pokazy swojej twórczości.

My chcielibyśmy zając się na początek książką Marii pod tytułem O Tempo que nos Agarra. 

Pretensão de, contar como a vida é, feita de momentos no tempo. De tempo que vale experiências, e, de experiências que nos agarram no tempo. O tempo é, e, será sempre aquilo que fazemos com ele. Descrever e, mostrar que, o tempo que nos agarrou, vai ficar na nossa história.

60 kilka stron przemyśleń autorki z fantastycznymi ilustracjami. Tak zwana: bardzo ładnie wydana rzecz. Więcej na www.mariacaroco.comNam się podoba i mamy plan by przetłumaczyć ją na polski, a może i na angielski. A może jakieś zbiorcze multi językowe wydanie? Zobaczymy. Póki co zbieramy siły i środki. Zachęcamy do współpracy. I koniecznie do zerkania do naszego sklepiku, bo mamy nadzieję na upowszechnienie u nas niektórych rzeczy wykonanych przez Marię... Warto!