ProjektyYami Trio / Quartet

Yami Trio / Quartet


Propozycja trasy koncertowej w 2022 roku.


YAMI to wokalista, kompozytor, multiinstrumentalista i producent muzyczny, który współpracował z wieloma znanymi artystami sceny world music czy fado (Mariza, Carlos do Carmo, Lura, Helder Moutinho, Anna Maria Jopek). Obecnie kończy pracę nad swoim czwartym autorskim albumem. Trzy poprzednie płyty:"Aloelela", "Beijo De Luz" oraz "Casa" cieszyły się dużą popularnością na rynku muzyki luzofońskiej.

Urodzony w Angoli artysta w swoich piosenkach nawiązuje do podróży, pasji życia i tego, co najważniejsze czyli miłości. Jak sam mawia, jego utwory powstają z miłości i dla miłości.

Muzyka tworzona przez Yamiegoto mix wielu kultur. To perfekcyjna symbioza między rytmami Cabo Verde i Angoli, a muzyką portugalską w różnych wydaniach. Wszystko to jest bogato okraszone smaczkami z różnych zakątków Afryki. Koncerty Yamiego to niepowtarzalna szansa, by chociaż na chwilę przenieść się w zaułki lizbońskiej Alfamy, rozkoszować się piaskiem na jednej z plaż Wysp Zielonego Przylądka czy oddać się rytmom z popularnych klubów muzycznych Luandy.


Cookies

Korzystając z tej witryny, automatycznie akceptujesz używanie przez nas plików cookie. Czytaj więcej.

AKCEPTUJĘ